Generale Georgica(ORWELL) cui ne-ai lasat domnule ? Stefan January 2, 2008 Am intrat in UE. Am pasit timid in NATO. Dar odiseea prostiei romanesti continua…mai multe la Victor Kapra Post navigation Previous Previous post: 6:19 AM Concluzii/Intrebari Revelion2007/8 la un carnat cu paineNext Next post: Bucuresti Romania 3 ianuarie 2008 Leave a ReplyYour email address will not be published. Required fields are marked *Comment * Notify me of followup comments via e-mail Name * Email * Website Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Alte știri Generale Ai pierdut un dinte? Aici găsești info despre implant dentar realizat la Mb Dental Cluj sau Târgu Mureș May 8, 2026 0 Generale Tehnologie de vârf fără compromisuri: Găsește echilibrul ideal cu Samsung și YZZY în toată țara April 23, 2026 0